Platinum partner
10
Лет опыта
7
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
8650
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (3)

  • 59 999 $
    1 395 $/м²

    Жабаева Жамбыла ул. (Кузьминская), 22

    1 комната
    43 / 15 / 20 м²
    этаж 1 из 9
    2013 год постройки
    3 дня назад
    Опис 🔥 Найкраща ціна в локації! Євродвушка біля посольства США 🇺🇸 Продаж стильної 1-кімнатної квартири (формат євродвушка) у ЖК «Будинок на Кузьминській» (вул. Жамбила Жабаєва, 22). Ідеальне поєднання затишку паркової зони та близькості до центру. 📍 Локація: Шевченківський район. Метро «Берестейська» або «Сирець» — 15 хв пішки. Поруч — Сирецький парк та парк Нивки. 📏 Параметри: Площа: 43 м² (простора кухня-вітальня 20 м² + окрема спальня 15 м²). Поверх: 1/9 (високий перший поверх). Будинок: Цегляний, 2014 року. В будинку своя котельня. Охайний під’їзд, відеоспостереження, велика парковка. ✨ Переваги квартири: Свіжий євроремонт: Світлий, сучасний інтер'єр. Повний комфорт: Встановлена тепла пі...
    Риелтор
  • 150 000 $
    2 825 $/м²

    Родини Крістерів ул., 14

    2 комнаты
    53 / 28 / 14 м²
    этаж 16 из 25
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 2к квартири 150 000$ | ЖК Варшавський-2 | Ремонт «під ключ» До вашої уваги пропонується 2-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших комплексів Подільського району. Основні характеристики: Планування: 2 окремі спальні, простора кухня-вітальня, санвузол. Стан: Фінальна стадія ремонту, через 2 тижні буде все готово! Перегляди можливі вже! Використано якісні матеріали, квартира буде повністю мебльована та оснащена побутовою технікою. Локація: ЖК Варшавський-2, розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв'язка. Найкраща пропозиція в комплексі для комфортного життя або готового орендного бізнесу. 💰 Ціна: 150 000 $ 🤝 Комісія: 5% 📲 Телефонуйте для запису на перегляд!
    Риелтор
  • 102 000 $
    2 008 $/м²

    Вишнёвая ул., (Будинок 1)

    2 комнаты
    51 / 12 / 21 м²
    этаж 2 из 5
    2021 год постройки
    5 дней назад
    Ваша ідеальна квартира в Бучі вже чекає! ✨ ЖК «Аврора» вул. Вишнева, 37. Шукаєте житло, куди можна заїхати лише з особистими речами? Ця пропозиція саме для вас! Стильна 2 к квартира Євродвушка, де кухня інтегрована у єдиний простір, що обусоблює у собі кухню-вітальню-з дизайнерським ремонтом. Підходить під єОселя! Авторський проект, де кожен метр використано раціонально. Зручний 2-й поверх: Найбільш затребуваний варіант у сьогоднішніх реаліях — легкий доступ до квартири незалежно від роботи ліфта. Планування: Простора кухня-вітальня (20.5м²) з панорамними вікнами та окрема затишна спальня (11.8 мкв). Квартира має два балкони! Оснащення: Повна комплектація меблями та технікою (холодильни...